slide show
DEMTAŞ GRUP

 

 

DEMTAŞ GRUP

Yenişehir Mah. E-80 Güney Yan Yol,
Mevlana Sok. No:29
Ataşehir - İstanbul / Türkiye
Tel:+ 90 216 455 14 14 pbx
Fax:+90 216 455 14 84

DEMTAŞ; başta, ülkemizin ekonomik ve kültürel başkenti olan İstanbul olmak üzere, Türkiye’nin her noktasında halkımıza hizmet sunmak, her kesimin ihtiyacı doğrultusunda, taleplerine cevap vermek amacıyla, 30 yıl önce aile şirketi olarak kuruldu.
Gelişen Türkiye’nin değişen ve çeşitlenen taleplerini, halkımızın kültürel bakış açısı ile yorumlayarak, başta İstanbul olmak üzere bütün şehirlerimizin gelişimini bilimsel ve sosyolojik veriler ışığında takip etmek suretiyle, gelecek yıllara ilişkin tespitlerde bulunarak gayrimenkul sektörüne ilkeli ve dürüst bir bakış açısı getirmenin samimi gayretlerini sergiledi.

Ve 30 yılın sonunda büyük bir başarıya imza attı. Başardı. Gayrimenkul sektöründe başlayan ticari hayatını inşaat, turizm, sağlık, akaryakıt, enerji sektörlerindeki faaliyetleri ile güçlendirdi, çeşitlendirdi.

Geçen 30 yılda yaşanan bir çok ekonomik krize rağmen istikrarlı büyümesini sürdürdü ve günümüz Türkiye’sinin gerçekleştirdiği birçok konut, plaza, rezidance, otel, AVM, ….. projelerinde direkt veya dolaylı olarak katkı sağladı.
DEMTAŞ’ın çalışma prensipleri ile tanışan, sahip olduğu bilgi birikimi ve potansiyeli gözlemleyen birçok büyük kuruluş, kendisi ile işbirliği, proje ortaklığı, hizmet alımı, gayrimenkul danışmanlığı şeklinde birliktelik yapmak suretiyle gerçekleştirdiği bir çok projesinde DEMTAŞ’ın da katkı yapmasının avantajlarını kullandı.

Yurt içinde olduğu gibi yurt dışında da aynı başarılara imza atan DEMTAŞ, Dünya’nın parlayan yıldızlarından bir olan Türkiye’nin sergilediği ekonomik açılıma paralel gelişmeler gösterdi. Yurt dışında açılan temsilcilikleri kanalıyla Türkiye’de yatırım yapmak isteyen yabancı kaynaklar için başvuru merkezlerinden biri haline geldi.

“Hiçbir başarı tesadüfi değildir” prensibinden hareketle ticari faaliyetlerini organize eden DEMTAŞ; sahip olduğu bilgi birikimini ve geniş arşiv potansiyelini uzman kadro ile destekleyerek, elde ettiği başarıyı kalıcı hale getirmek ve daha da ileri götürmek suretiyle, Türkiye halkına, sanayicisine ve yatırımcısına hizmet etmenin gururunu yaşamaya devam ediyor.

 

 

 

 

 

www.demtas.com/

 

 

Copyright © 2011, DEMBS | Gizlilik Politikamız